Tęcza rozgromiona!

W swoim drugim meczu kontrolnym podopieczni Jacka Kacprzaka rozgromili B-klasową Tęcze Augustów aż 8:2 (3:0).

Już od pierwszych minut było widać zdecydowaną przewagę naszej drużyny. Na prowadzenie wyszliśmy po świetnej indywidualnej akcji Piekarskiego. Na 2:0 podwyższył Biń wykorzystując świetną wrzutkę od Bykowskiego i perfekcyjnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi rywali. Przed przerwą na listę strzelców wpisał się jeszcze Strzelecki.

Na drugą odsłonę trener dokonał wielu zmian. Mimo to obraz gry praktycznie się nie zmienił, choć straciliśmy bramkę po nie najlepszej interwencji Cichulskiego. Później już tylko regularnie punktowaliśmy przeciwnika. Do siatki trafiali jeszcze Bednarczyk x3, Machalski i Biń. W ostatniej minucie spotkania po stracie piłki w środku pola przez Sieczaka, Augustów strzelił drugiego gola.