Wygrana z Ursusem!

W spotkaniu III kolejki Mazowieckiej Ligi Juniorów Pilica Białobrzegi pokonał Ursus Warszawa 2-0. W pierwszej połowie zespół gości postawił twarde warunki naszej drużynie. Nasi zawodnicy zaczęli dość nerwowo i tylko dzięki znakomitej postawie w bramce Adriana Buklisa, który uratował nasz zespół od utraty bramki broniąc m.in. dwie sytuacje sam na sam utrzymywał się wynik remisowy. Po kwadransie gry podopieczni trenera Jacka Kacprzaka zaczęli grać odważniej po bramką rywali czego efektem był gol z rzutu karnego Marcina Bykowskiego w 25 minucie.
Druga połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny choć graliśmy nieskutecznie. W 60 minucie Marcin Strzelecki zdecydował się na strzał z ok. 25 metrów i piłka wylądowała w siatce gości. Gol ten ustalił wynik meczu i nasi juniorzy mogli cieszyć się z drugiego zwycięstwa w lidze.
W kolejnym spotkaniu nasz zespół zmierzy się z rówieśnikami z Piaseczna. Początek meczu w środę 3 września o godzinie 16.
Pilica Białobrzegi – Ursus Warszawa 2-0 (1-0)
Bramki: Bykowski z karnego, Strzelecki

Pilica:Buklis – Machalski, Kacperkiewicz, Nowicki, Zwierzchowski, Bykowski, Biń (85 Kozłowski), Piekarski (70 Jankowski), Łagoda (60 Wójcik), Strzelecki (80 Sieczak), Bogacz